посещения 1386

Внезапно напусна телевизия Супервижън водещата утренният им блок прекрасната Росица Михайлова. Няколко дни преди това, Роси, която преди да започне там, беше пресаташе на областния управител на Ямбол Йордан Коев се жалвала на нашата фоторепортерка и на “Връзките с обществеността” Любослава Вълчева, че е преуморена. Факт е обаче, че вместо молба за отпуск, тя подала молба за напускане. Не е ясно дали SV+ няма де се лиши и от още една Роси – Русалина Мирославова – очаква се завръщането на собственика Валентин Николов от САЩ. От ръководството отхвърлят категорично, че Росето е “нарочена”, заради това, че беше в предизборния щаб на БСП на тези избори, докато Николов стана и ще положи клетва в петък – съветник от листата на ГЕРБ. Припомняме, че на Евроизборите пък, госпожица Мирославова беше пресаташето на ПП ГЕРБ в Ямбол. Без пряка връзка с горенаписаното припомняме само и това, че междувременно в телевизията започна работа “базисният” журналист, досега пресаташе на екскмета на Ямбол Кирил Тодоров Румяна Стефанова и прясната, амбициозна, хубава и доколкото личи от първите й изяви способна Мими Димитрова. Не вярваме на очите и ушите си, когато става дума пак за телевизията на бат. Валю Николов, че от 1 декември в пенсия ще излезе емблематичната за медията Мария Качулева. Пенсионната възраст и ВаньоКостовото точкуване едва ли ще я отстранят от медийният й порив.
Гневно и със замахване пък бяха отхвърлени достигналите до Яс, твърде слухове, че политологът на Делник Севдалина Кръстева е поканена (и приела) на високоплатена работа в столицата - направо от най-високото място на една мощна надполитическа сила.
Бел. гл ред. това да нса пуска - ний ако почнем да пишем и показваме всички, които назначаваме и гоним по различни причини... Връзките ни с политическите лидери и прочие - то ко ши стани. На да пишем ли, че от лидера на СДС в Ямбол Живко Желев, научихме, че при нас ще се обявяват конкурси. Със сигурност - кво да го пишем ли?


|