www.JAMBOL.org :: Преглед на тема - Мнение за Мебели-Виденов
www.JAMBOL.org Форуми www.JAMBOL.org
Добре дошли във форумите на ЯМБОЛ свят

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Мнение за Мебели-Виденов
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.JAMBOL.org Форуми -> Свободен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
дрън
нормален човек

МнениеПуснато на: Пон Авг 03, 2009 16:05    Заглавие: Мнение за Мебели-Виденов Отговорете с цитат

Дайте мнение за качеството на меката мебел на фирма "Виденов"?Имам намерение да поръчам,ама с доста боклуци напълних вече къщата от "прословути" марки...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
osama
world class човек

Местожителство: Пещерите "Тора - Бора"

МнениеПуснато на: Пон Авг 03, 2009 17:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Мека мебел не съм купувал от там, но съм взимал спалня. Не знам дали дизайна е техен, но такава имаше само там! А и цената беше добра. Качеството не е кои знае какво, но все пак е ПДЧ, не може да се иска много. Общо взето съм доволен, но става въпрос за различна мебел, ако някои друг може да каже нещо повече, ще е добре!

нормален човек

МнениеПуснато на: Вто Авг 04, 2009 15:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам ъглов диван от там, страхотен дизайн, но за 1 година беше 2 пъти на ремонт. За корпусната мебел нямам лично мнение, но съм чувала, че е на ниво.

Върнете се в началото
дрън
нормален човек

МнениеПуснато на: Вто Авг 04, 2009 20:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Lunata,това е много неприятно!Препоръчайте някой друг производител с представителство в Ямбол и достъпни цени!

Върнете се в началото
terbi
развит човек

МнениеПуснато на: Чет Авг 06, 2009 9:30    Заглавие: Отговорете с цитат

дрън написа:
Lunata,това е много неприятно!Препоръчайте някой друг производител с представителство в Ямбол и достъпни цени!

http://www.amato.bg/index.php?act=contact

Върнете се в началото
Светлин Ников
новобранец

МнениеПуснато на: Пет Юли 30, 2010 17:57    Заглавие: Не поръчвайте мебели от Виденов Отговорете с цитат

Здравейте,искам да препопоръчам на всички хора,които си търсят мебели да не ги търсят във Виденов или поне не във Варна.
За срок на поръчката не може да се говори.По договор е 45 дни а се оказва най -малко 2 месеца и те мотаят,че със сигурност другата седмица ще си получиш поръчаните неща.След като изминаха няколко седмици така решихме да се свържем със цеха в Ямбол където би трябвало да се изработят и се оказва нещо съвсем друго.След близо 70 дена чакане разбирам че поръчката все още не е започната и в най-добрия вариант ще е готова след още 2 седмици най-рано .
След заплаха с комисията за защита на потребителите убедихме служителката във Варна да ни върне оставеното капаро.
За да си спестите и неудобство и неприятности горещо Ви препоръчвам не поръчвайте мебели от Виденов!!!!!

Върнете се в началото
lilito72
новобранец

МнениеПуснато на: Сря Окт 27, 2010 7:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,и аз съм от Варна.Поръчах си спалня от мебели Виденов в магазин Карфур.След като я получих установих,че повдигащите механизми и дъното на спалнята липсват. Върнах се в магазина и там ми казаха,че аз сама е трябвало да се досетя,че на тази цена мехамизмите не влиат в комплекта въпреки,че бяха монтирани на спалнята,от което пък се предполага,че няма и дъно,което също беше изложено.
Отидах в склада на мебели Виденов,но и там се държаха по същия нагъл и арогантен начин.Питаха ме какъв ми е проблема,като искам да си поръчам механизми и дъно те ще ми ги доставят срещу нови 25лв. за транспорт.Да не говорим,че схемите за сглобяване не стават за нищо.

Върнете се в началото
ivapenkova
нормален човек

МнениеПуснато на: Нед Дек 26, 2010 16:32    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз си харесах диван от тяхната фирма.За съжаление доставката няма да е никак малко.А ми хареса цената .С ограничен бюджет сме и търсим нещо удобно,комфортно, на ниска цена. След празниците ще се разходя и по магазините да видя за какво става на въпрос.

newlinedesign
новобранец

Местожителство: Yambol

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2011 20:43    Заглавие: Мебели Ямбол Отговорете с цитат

Мебелна фабрика "НОВ ДОМ"
www.mebelinovdom.com

niki_balabanova
новобранец

МнениеПуснато на: Сря Сеп 07, 2011 8:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямам наблюдения върху мебели Виденов, но скоро си пазарувах от http://nella-design.com . От там си поръчах ъглово канапе. Много съм доволна. Качеството е много добро, консултантите са много отзивчиви. Предимство е, че не се изисква авансово плащане. Заплатих на куриера, когато си получих поръчката, а и транспортът е безплатен за цялата страна. Горещо препоръчвам да посетите сайта Smile

Върнете се в началото
Merodiika
master на форумите

МнениеПуснато на: Сря Сеп 07, 2011 16:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Изчакай ИКЕА, да нямаш ядове.

Върнете се в началото
Georgi165
новобранец

МнениеПуснато на: Вто Сеп 20, 2011 16:15    Заглавие: Много проблеми с мебели Виденов. При възможност ги отбягвайт Отговорете с цитат

Много неприятно изненадан останах от тази фирма. Да ви разкажа и за нашата поръчка. Избрахме си мебели, поръчахме ги и платихме капаро. Всичко до тук е добре, но после: Срока който госпожата ни обяви беше до 2-3 седмици, максимум до 1 календарен месец. След като изтече месеца и още една седмица , а никой не се обаждаше както беше уговорката, проверих си договора и с изненада открих че няма срок за изпълнение. Обадих се на служителката, която движеше нещата и същата каза че няма проблем - на следващия ден ще го получим. Но уви. На другия ден пак я търсим и тя пак обещава и пак нищо. След няколко дни разговори и настояването от моя страна да впишем срок в договора, служителката каза утре ще бъде при вас поръчката. Радост. Платих на момчетата да помогнат да пренесем мебелите /спалня Надежда/ до първия етаж - това става в 18.00 ч. Плащам остатъка от цената и всичко е точно. На следващия ден започва сглобяването - схемите напълно объркващи и съкратени. Цял живот съм работил с какви ли не схеми - но такова творение може да бъде само на дърводелец с основно образование. Една схема на контакт е в пъти по подробна и ясна. В един момент се оказа че матрака е с 20 см. по-голям от поръчания и фурнира към него. Отново започвам да ги търся - цял ден на нито един от телефоните посочени в сайта никой не отговаря. На следващия ден същата работа. Пиша си проблема в секцията за контакти в сайта. Най-после към 13.00 ч. се обади един мъж и попита какъв е проблема. Обясних му и той ми гарантира, че в същия ден до 18.00ч. ще получа матрака който е за мен. Но отново излъган. На другия ден отново пак звъня, търся - никой от никъде не се обажда. Към обяд една дама се обади каза че днес ще получа матрака. Вече е 18.15 а никой не се е обадил да отида на домашния адрес и да получа матрака. Моята сага с мебели Виденов продължава.
Ако не желаете да имате моите неприятности изобщо не им се връзвайте. Вземат поръчките, а качеството под-всяка критика. Не дай си боже да сте от друг град - направо са за Господари на Ефира. Нека тези които прочетат това да ги знаят и се пазят от такива неприятни изпълнения. Отново разбрах защо цените им са по-ниски в сравнение с другите мебелни фирми. Ниска цена - лошо качество и лошо обслужване. За друг път ще знам.

Върнете се в началото
smilyana
новобранец

МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2011 20:04    Заглавие: mebeli videnov Отговорете с цитат

И аз, въпреки, че бях предубедена към тази фирма, реших да си взема спалня от тях. Искам да уточня, че я взех чрез Карфур, откъдето ме убедиха, че ако има проблем мога да се обърна към тях. До тук всичко е точно. Срокът от 30 дни, както и цената най ме устроиха. От там насетне се почна - минаха 30 дена, никой не се обажда. След безброй опити, най-накрая се свързах с тях, откъде се чу "какъв ви е проблема". Ние ще ви се обадим като е готова. Минават седмица, две, никой не се обажда. Отидох до шоурума им в София. Там консултантите, за мое учудване бяха много любезни, и ме увериха, че след една седмица ще имам прословутата спалня. Но, Уви!!!! Спалня пак няма. След поредните многобройни опити да се свържа с тях по телефона, една госпожа ми вдигна и каза да не се притеснявам, щели да ми платят обезщетение. Поне имах такава клауза в договора, което явно е голям плюс. Но и това не ги трогва, защото сагата продължи. Спалня пак няма. Звънях в Ямбол и оттам май задвижиха нещата, защото след почти два месеца си получавам спалнята. Уговорката още от началото ми беше доставка, пренос (за което ако не попиташ, няма как да разбереш, а накрая ти го включват в цената), и монтаж. ГРЕДА !!! Нямаше нищо такова. Момчетата, които ми доставиха спалнята се навиха да ми я пренесат само, защото бях на първия етаж, и времето, в което щях да ги убеждавам решиха, че е по - добре да ми я пренесат. След това нова изненада - СХЕМИ, нямат разчитане, ДЕТАЙЛИТЕ не съвпадат и до тук спирам..........От утре почвам да ги притеснявам, защото за тях това си е точно така. Те са сложени за........ не знам какво да кажа. Просто нямам думи.
Очевидно те разчитат, на това че хората ги устройват ниските цени, но освен това няма нищо друго. Пълен абсурд. Колкото и ниски цени да държиш, което е само в промоции, все пак трябва да предлагаш и някакво качество, в противен случай оцеляване на пазара става трудно. Мой личен съвет е НИКОГА НЕ СИ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТТАМ. НЕ СЕ НАДЯВАЙТЕ, ЧЕ НЕЩАТА ЩЕ СЕ ПРОМЕНЯТ С ВРЕМЕТО. НАПРОТИВ - СТАВАТ ПО ЗЛЕ !!!!

Върнете се в началото
osama
world class човек

Местожителство: Пещерите "Тора - Бора"

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2011 15:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Както по нагоре писах, имам спалня от Виденов, с нея всичко беше наред!
Преди седмица си поръчах диван, ще видим с него какво ще стане!

Но от прочетеното и в други форуми, останах с впечатлението, че проблеми се имат когато се пазарува от техни дистрибутори, при фирмените им магазини май няма толкова проблеми, а и нормално те ще гледат първо собствените си магазини, а не дистрибуторите!

новобранец

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Пет Фев 24, 2012 10:21    Заглавие: Апартамент хотел за нощувка и кратък наем в Студентски град Отговорете с цитат

Аз лично поръчах доста неща от Виденов;
2 спални-Яница и Вяра,скрин Лени,антре 3 в 1,гардероб Практик.
Доволна съм,доло ставката дойде навреме,направиха и монтаж.
Цената е поносима и даже ниска за пазара в момента.
В крайна сметка мога да кажа само хора всякакви,очи различни,няма как да виждаме едно и също.За това реших да напиша няколко реда и да изразя своята позиция в подкрепа на Виденов.
Всеки сам прави избора си и дава своите пари така,че изборът си е изцяло Ваша одговорност и решение!
П о повод негативните мнения....естествено е да има и недоволни!
По нататък мога да добавя снимки на техните мебели,за да видите и как стоят подредени с вкус:)

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.JAMBOL.org Форуми -> Свободен форум Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети