Лъжите не престават. МВР заяви отговорно, че нови бежански лагери нямало да има. Днес обаче, заместник-министърът на МВР Красимир Ципов откровено заяви, че Европейският съюз ще ни глоби жестоко, ако не построим "центрове за временно настаняване". Временно, дръжки!