по случай Празника на общината.Раздадените стипендии са на стойност над 15 000 лева.
- 1. Присъдена едногодишна стипендия за студент на:
- 1. Сашо Ангелов Левков – с. Тенево, община „Тунджа“, студент в Технически университет, гр. Варна, специалност „Електроенергетика” – І курс.
- 2. Присъдена шестмесечна стипендия за ученици в гимназиален етап на обучение на:
2.1. Красимир Георгиев Йорданов – с. Меден кладенец, община „Тунджа“
2.2. Георги Анков Иванов – с. Меден кладенец, община „Тунджа“
2.3. Божидара Спасова Драгнева – с. Тенево, община „Тунджа“
2.4. Даниел Милчев Бумбалов – с. Ханово, община „Тунджа“
2.5. Илияна Монева Монева – с. Бояджик, община „Тунджа“
2.6. Таня Събева Събева – с. Кабиле, община „Тунджа“
2.7. Янка Петкова Василева – с. Голям манастир, община „Тунджа“
2.8. Габриела Панайотова Сотирова – с. Роза, община „Тунджа“
2.9. Миглена Петрова Петрова - с. Роза, община „Тунджа“
2.10. Денис Петров Илиев - с. Победа, община „Тунджа“
2.11. Ани Георгиева Колева – с. Генерал Тошево, община „Тунджа“
2.12. Веселин Герганов Митев - с. Ботево, община „Тунджа“
2.13. Ивайло Недялков Илчев - с. Бояджик, община „Тунджа“
2.14. Иван Добрев Добрев - с. Роза, община „Тунджа“
2.15. Стоян Дончев Георгиев - с. Овчи кладенец, община „Тунджа“
2.16. Йордан Димитров Монев - с. Завой, община „Тунджа“
- 3. Присъдена шестмесечна стипендия за ученици от начален и прогимназиален етап на обучение на:
3.1. Иван Велчев Цонев – с. Маломир, община „Тунджа“
3.2. Памела Вълчанова Димитрова – с. Сламино, община „Тунджа“
3.3. Себастиян Драгомиров Йорданов – с. Симеоново, община „Тунджа“
3.4. Теодора Вълчева Петкова – с. Тенево, община „Тунджа“
3.5. Георги Стоянов Иванов – с. Коневец, община „Тунджа“
3.6. Димитър Стефанов Косев – с. Маломир, община „Тунджа”
3.7. Елеонора Красимирова Илиева - с. Завой, община „Тунджа“
3.8. Илиян Димитров Монев - с. Завой, община „Тунджа“
3.9. Виктор Атанасов Йорданов - с. Завой, община „Тунджа“
- 4. Присъдено Еднократно финансово стимулиране за постигнати високи резултати в областта на образованието на:
4.1. Атанас Ангелов Петров – с. Голям манастир, община „Тунджа“
4.2. Росица Йорданова Донева – с. Роза, община „Тунджа“
4.3. Иванина Живкова Иванова - с. Победа, община „Тунджа“
4.4. Петранка Николова Стоянова - с. Козарево, община „Тунджа“
4.5. Мария Николова Стоянова - с. Козарево, община „Тунджа“
4.6. Марияна Василева Василева - с. Козарево, община „Тунджа“
4.7. Иван Любчев Люцканов - с. Роза, община „Тунджа“
4.8. Мариета Радостинова Георгиева - с. Овчи кладенец, община „Тунджа“
4.9. Светломир Божидаров Едрев – с. Тенево, община „Тунджа“
- 5. Присъдено Еднократно финансово стимулиране за постигнати високи резултати в областта на спорта на:
5.1. Кристеан Добрев Добрев - с. Дражево, община „Тунджа“
5.2. Даниел Панев Асенов - с. Кукорево, община „Тунджа“
5.3. Боян Панев Асенов - с. Кукорево, община „Тунджа“
5.4. Господин Пламенов Ангелов - с. Генерал Тошево, община „Тунджа“
5.5. Антоан Станимиров Стратиев – с. Чарган, община „Тунджа“
5.6. Златина Илиева Атанасова - с. Кукорево, община „Тунджа“
5.7. Камелия Илиева Атанасова - с. Кукорево, община „Тунджа“
5.8. Донка Дафинкова Димитрова - с. Кукорево, община „Тунджа“
5.9. Емилиян Петров Филипов - с. Кукорево, община „Тунджа“
5.10. Светла Ганева Веселинова - с. Кукорево, община „Тунджа“
- 6. Присъдено Еднократно финансово стимулиране за проявена гражданска доблест на:
6.1. Асен Ангелов Борисов - с. Завой, община „Тунджа“
6.2. Димитър Атанасов Христов - с. Завой, община „Тунджа“