View Privacy Policy

View e-Privacy Directive Documents

Тва й положението - !!!

Сряда, 06 Юли 2016 12:02

Клуб по спортни танци с рекордно представяне на Републиканското по спортни танци в к.к Албена. От 1 до 3 юли се проведе Държавното първенство по спортни танци 1 ранг.

Феноменален успех постигна новата танцова двойка на клуба

Антон Кандауров и Джесика Гюмишева, тандема спечели две шампионски титли при състезатели до 21 години в многобоя и стандартните танци, Антон и Джеси също така спечелиха сребърен медал в категория състезатели над 19 години многобой, непосредственно след гампионата на международния турнир по спортни танци двойката се класира на полуфинала!

Мирослав Бонев и Емилия Джелебова в групата при младежи спечелиха сребърен медал на държавното. Танцовата двойка показа класа и на международния турнир те спечеоиха златен медал и единодушно победиха всички танцови двойки. Танцовата двойка след този успех влезе в топ 20 на световната ранглиста и е най- напред от всички Български двойки на Световния подиум!

Атанас Атанасов и Ивайла Мечева в групата юноши старша възраст са класираха на финала и заеха 4 място, и малко не им достигна за бронзовия медал по латиноамериканските танци!

Ивайло Велев и Вероника Гловния при деца до 11 год се класираха в 1/4 финала на шампионата!

Старши треньорите на клуб по спортни танци ” Тандем” Георги Найденов и Олга Седова останаха доста щастливи от успехите на танцовите двойки!